Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Регіони » Реставрація ванн Рівне

Реставрація ванн Рівне


Зателефонуйте нам і Ми Вас проконсультуємо безкоштовно
Реставрація ванн Рівне
менеджер
Наші контакти в місті Рівне:
телефон №1
email

zakaz@vanna.in.ua

 

 

Будь-який предмет побуту, з часом, потребує заміни або реставрації. І такий предмет, як ванна, не є винятком. Як би дбайливо ви не користувалися своєю ванною, з часом, на її поверхні утворюються тріщини, з’являються відколи, колись біле покриття під впливом агресивних компонентів та миючих засобів жовтіє. Тому, рано чи пізно, господарі починають замислюватися про заміну старої ванни. Втім, у більшості випадків, з покупкою нової ванни поспішати не варто. Набагато простіше, швидше, а головне, дешевше буде її відреставрувати. Наша компанія пропонує мешканцям міста Рівне, самим визначити, який метод реставрації ванни їм вибрати.

-- Рос. версия --

Наливний акрил преміум класса
Сучасні технології відновлення емалі

Доброго дня чи вечора шановний читачу. За цим інтернет проектом стоїть об'єднання майстрів професіоналів у сфері реставрація старих ванн в домашніх умовах. Ми надаємо повний спектр послуг у галузі реставрації чавунних, сталевих та акрилових поверхонь сантехніки в Україні та регіонах. Регіонально знаходимось в місті Тернопіль. Працюємо по технології наливу ріким наливним акрилом. На данний момент це найкращий та найефективніший вид відновлення. Наші майстри виконують будь-які супутні роботи — від заміни зливу до монтажу плінтусів, щоб Вам не довелося звертатися в десяток фірм для завершення ремонту. Після оновлення зникнуть сколи, тріщини, шорсткості та пропаде жовтий наліт, іржа, поверхя стане гладкою та блискучою і приємною на дотик значно покращяться експлуатаційні характеристики. Матеріали для реставрація ванн та її старої поверхні відповідають державним вимогам та стандартам, та є повністю безпечними для зоров'я людини, безпека підтверджена сертифікатами.

Наливна емаль для ванни
Наші регіональні центри Список центрів

067- 69-58-859

14
років досвіду працюємо з 2003
1
місце на ринку України
10
років гарантії
3850
задоволених клієнтів
Як відбувається ремонт?
Основні етапи і відео процесу відновлення поверхні
Звінок /
Консультація .
Огляд /
Узгодження ціни.
3 години робіт /
16-36 висихання .
Кожна робота потрбує професійного підходу !
Будьте уважні!!! Не попадіться на халтурщиків...
Відео про рекламу та реальність.

На цьму відео проведено порівняння між відновленням у рекламі та реальним процесом. Мила та красива дівчина енергійно проводить відновлення. Але біда в тому що цей фільм на 70 % не має нічого спільного з реальністю. Поява таких відео зумовлення бажанням недобросовісних виробників заробляти не тільки на майстрах, але і на простих людях які хочуть зекономити на таких фільмах базується весь їхній бізнес. Якщо до Вас прийшов майстер і реставрує акрилову ванну так як жінка у рекламі будьте певні така робота не прослужить вам і пів року. Реставрація - це складний технологічний процес який потребує вмінь та знань і професійного підходу. Як правильно замовити якісне оновлення читайте за цим посиланням.

Переваги рідкого акрилу.
Чому вибирають метод - "Наливна ванна"?
Це вигідно

без ремонту та дешево

Налиний акрил не жовтіє з роками і служить в середньому на 7-10 років довше звичайної емалі.

Це швидко

Процесс займає 3 години.

Повне висисхання нової поверхні триває від 16 до 48 години.

Це надійно

нова емаль дуже міцна

Після відновлення Ви зможете експлуатувати поверхню без обмежень.

Без демонтажу

не потрібно нічого ламати

Сама процедура оновлення поверхні відбувається на місці, без пилу та їдкого запаху

Красиво та безпечно

ваша сантехніка знову засяє білизною

Рідкий, наливний акрил використовується для реконструкції харчових ємностей

Гарантія від 1-5 років

поверхня прослужть до 10 років

Використання матеріалів від перевірених виробників, дотримання технології.

Дуже міцна поверхня

Keramokrill

Нова формула і зарубіжні компоненти

Завдяки сучасним технологіям і лабораторним дослідженням стало можливим створити новий надміцний матеріал які не поступається по міцності заводський емалі.

Рідкий акрил — це зносостійкий, ударостійкий пластик , виготовлений на основі сировини європейських виробників: Du Pont (Франція), Dow і Byk Chemie (Німеччина). Матеріал наноситься методом наливу, починають лити зверху, повільно стікаючи по краям, заповнює собою тріщини і нерівності залишаючи по собі ідеально рівну білосніжну поверхню, намертво прилипає до поверхні немов зливаючись з нею утворюючи ударостійкий шар товщиною від 1,5 мм (на бортах) до 6 мм (на дні). Оновлена таким чином поверхня буде готова до використання через 24 години (стільки часу потрібно, щоб матеріал полімерезувався). Не варто плутати оновлення рідким акрилом із звичайним емалюванням. При емалюванні використовується 0,6 кг матеріалу, а при нашому методі від 3-х до 4-х кілограмів, що і забезпечує шар товщиною до 6 мм.

Ціна наших послуг.
Вартість залежить від площі поверхні
120см
1490 грн.
 • 2-4 год. роботи
 • до 6мм товщина
 • 5 років гарантія
 • 10 років експлуатації
 • 16-48 год повна полімерізація
150см
1590 грн.
 • 2-4 год. роботи
 • до 6мм товщина
 • 5 років гарантія
 • 10 років експлуатації
 • 16-48 год повна полімерізація
170 см.
1690 грн.
 • 2-4 год. роботи
 • до 6мм товщина
 • 5 років гарантія
 • 10 років експлуатації
 • 48 год повнна полімерізація
Поверхня до і після реставрації
Фотоальбом наших робіт. Приклади відновлення ванн і піддонів.
"Реставрація ванн Рівне"
Найкращі майстри та новітні технології реставрації ванн до ваших послуг.

 На сьогодні існує кілька методів реставрації ванн, здатних продовжити термін її експлуатації.
 

 • Емалювання ванн

  — це один з перших способів реставрації ванни який застосовується протягом багатьох років. Ще цей метод називають фарбування ванн, оскільки нове покриття наноситься на ванну за допомогою пензля або фарбо-пульта. Стара поверхня при цьому обробляється спеціальною насадкою на дриль, глибокі тріщини і відколи шпаклюются. Після закінчення роботи виходить хоч і неідеально рівна поверхня, зате блискуча і білосніжна. Цей вид реставрації Ми більше рекомендуємо людям які здають квартиру, живуть на квартирі або продають її. Приємний момент це ціна такого виду реставрації, а з мінусів не довго тривалий термін служби поверхні, максимум до 5-ти років.
 • Наливна ванна

  — це найпопулярніший і напевно самий практичний спосіб реставрації ванн. Його принцип відображений у самій назві — нова емаль наливається у ванну. Саме унікальний метод нанесення дозволяє створити ідеально рівну і глянцеву поверхню ні чим не гірше нової ванни. Важлива якість даного методу — здатність наноситися товстим шаром. Це робить поверхню ванни більш стійкою до механічних пошкоджень.
 • Реставрація ванн наливним акрилом-це швидко, якісно та надійно. Термін експлуатації такого покриття більше 10-ти років.
 • Емалювання ванн акрилом

  це фактично наливна ванна, така ж міцна і дуже красива, здійснюється тим же методом що  емалювання, але з використанням нової формули емалі, яка дозволяє створити гладку й рівну поверхню без розводів пензлика і більш щільним покриттям, що збільшує термін служби. До його переваг можна віднести: стійкість до механічних пошкоджень, доступна ціна.

Трохи про нас.
Наша ремонтно-сервісна служба була створена в 2004 році і є одним з провідних в Україні постачальником послуг з реставрації ванни. Ми напевно першими в Україні представили на ринку реставрації ванн метод наливна ванна. Важливу роль в якості і швидкості зроблених нами робіт є те, що у нас працюють високопрофесійні, прекрасно навчені фахівці. Адже, не секрет, що в Тернополі, Львові, Рівному, Луцьку, Хмельницькому, та інших містах замовники часто стикаються з недобросовісними фахівцями. На відміну від таких людей, фахівці нашої компанії, мають багатий практичний досвід у відновленні емалі ванн. У роботі їх відрізняє не лише високий професіоналізм, але й бездоганна пунктуальність. Важливо, що на свою роботу наша компанія дає гарантію, підкріплену відповідним документом з мокрою печаткою, а не розпискою зі звичайним підписом, що не має юридичної сили.
Остерігайтеся дешевих підробок!
Нашим майстрам часто доводиться переробляти не якісну роботу. Відверте порушення технологій виконуваних робіт відбувається з двох причин: матеріал, яким проводилася робота, не відповідає тому, що має на увазі замовник робіт. Вам привозять не той матеріал, який обіцяли, в незрозумілих банках, без етикеток, маркувань і без можливості визначити, де він взагалі зроблений. І запевняють, що цей матеріал — найкращий! Часто під виглядом рідкого акрилу наноситься звичайна емаль. Перед нанесенням матеріалу, підготовку поверхні проводять не правильно або не проводять взагалі. Про яку якісну підготовку може йти мова. У кращому випадки він протре ванну розчинником і просто її пофарбує. В середньому на роботу таких горе майстрів йде максимум 1,5 години. Ми настійно рекомендуємо всім майстрам дотримуватися технології рекомендованої заводом виробником матеріалу і надавати правильний сервіс і мати повагу до замовника та своєї праці.

Ми реставруємо ванни не тільки в Рівному а в усій Рівенській області, а саме: рестврація ванн РівнеДубно, Радивилів, Здолбунів, Сарни, Острог, Дубровиця, Березне, Кузнецовськ, Костопіль, Корець,

Замовляйте реставрацію: 067- 69-58-859

Реставрація ванн на дому
Сучасні технології створення нового шару емалі
Час створення нової ванни : 3:35
Відгуки про наших майстрів в місті Рівне
Ми завжди прагнемо бути краще!
Чому обирають наливний акрил?
Матеріал зарекомендував себе як надійний засіб для ремонту.
стійкий до розчинників.
після полімерезації стає дуже міцним.

За відновленою поверхнею можна доглядати як за заводським покриттям.

однорідне та глянсове покриття.
дуже гладка поверхня без вад.

Дійсно, ванна виходить як нова з гарним зовнішнім виглядом, не характерних для інших видів відновлення.

білосніжний колір, супер глянець.
який можна закольорувати

Виробляється тільки білого кольору. Для додання потрібного кольору використовуються пасти - колери для емалі.

зарубіжні компоненти.
висока якість матеріалу.

Полімерна двокомпонентна емаль виготовляється з компонентів фірм «DOW» і «BASF» / Німеччина /.

без запаху.
повна відсутність неприємного запаху.

Під час роботи та після в приміщенні буде тільки легенький запах.

антибактеріальний.
високі антибактеріальні властивості.

Уся продукція сертифікована і визнана екологічно безпечною.

Кращий вибір для відновлення поверхні ванни
Замовляй зараз реставрацію в місті Рівне - та отримай хороші знижки.
[/not-category]