Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Регіони » Реставрація ванн Луцьк

Реставрація ванн Луцьк


Зателефонуйте нам і Ми Вас проконсультуємо безкоштовно
Реставрація ванн Луцьк
менеджер
Наші контакти в місті Луцьк:
телефон №1

 

 

Що робити, коли ваша ванна втратила свій гарний вигляд? Не поспішайте її викидати, замінювати на нову. Сьогодні завдяки сучасним технологіям, можна якісно відновити стару ванну. Відновленню підлягають чавунні, сталеві і акрилові ванни. Деяких цікавить таке питання «Скільки коштує реставрація ванн?». Важко встановити одну ціну, так як кожна ванна різна.


Одну ванну можна відреставрувати за 2:00 години, а є такі де потрібно  5 годин праці. Тому відповідно й коливаються ціни.

Наливний акрил преміум класса
Сучасні технології відновлення емалі

Доброго дня чи вечора шановний читачу. За цим інтернет проектом стоїть об'єднання майстрів професіоналів у сфері реставрація старих ванн в домашніх умовах. Ми надаємо повний спектр послуг у галузі реставрації чавунних, сталевих та акрилових поверхонь сантехніки в Україні та регіонах. Регіонально знаходимось в місті Тернопіль. Працюємо по технології наливу ріким наливним акрилом. На данний момент це найкращий та найефективніший вид відновлення. Наші майстри виконують будь-які супутні роботи — від заміни зливу до монтажу плінтусів, щоб Вам не довелося звертатися в десяток фірм для завершення ремонту. Після оновлення зникнуть сколи, тріщини, шорсткості та пропаде жовтий наліт, іржа, поверхя стане гладкою та блискучою і приємною на дотик значно покращяться експлуатаційні характеристики. Матеріали для реставрація ванн та її старої поверхні відповідають державним вимогам та стандартам, та є повністю безпечними для зоров'я людини, безпека підтверджена сертифікатами.

Наливна емаль для ванни
Наші регіональні центри Список центрів

067-69-58-859

14
років досвіду працюємо з 2003
1
місце на ринку України
10
років гарантії
3850
задоволених клієнтів
Як відбувається ремонт?
Основні етапи і відео процесу відновлення поверхні
Звінок /
Консультація .
Огляд /
Узгодження ціни.
3 години робіт /
16-36 висихання .
Кожна робота потрбує професійного підходу !
Будьте уважні!!! Не попадіться на халтурщиків...
Відео про рекламу та реальність.

На цьму відео проведено порівняння між відновленням у рекламі та реальним процесом. Мила та красива дівчина енергійно проводить відновлення. Але біда в тому що цей фільм на 70 % не має нічого спільного з реальністю. Поява таких відео зумовлення бажанням недобросовісних виробників заробляти не тільки на майстрах, але і на простих людях які хочуть зекономити на таких фільмах базується весь їхній бізнес. Якщо до Вас прийшов майстер і реставрує акрилову ванну так як жінка у рекламі будьте певні така робота не прослужить вам і пів року. Реставрація - це складний технологічний процес який потребує вмінь та знань і професійного підходу. Як правильно замовити якісне оновлення читайте за цим посиланням.

Переваги рідкого акрилу.
Чому вибирають метод - "Наливна ванна"?
Це вигідно

без ремонту та дешево

Налиний акрил не жовтіє з роками і служить в середньому на 7-10 років довше звичайної емалі.

Це швидко

Процесс займає 3 години.

Повне висисхання нової поверхні триває від 16 до 48 години.

Це надійно

нова емаль дуже міцна

Після відновлення Ви зможете експлуатувати поверхню без обмежень.

Без демонтажу

не потрібно нічого ламати

Сама процедура оновлення поверхні відбувається на місці, без пилу та їдкого запаху

Красиво та безпечно

ваша сантехніка знову засяє білизною

Рідкий, наливний акрил використовується для реконструкції харчових ємностей

Гарантія від 1-5 років

поверхня прослужть до 10 років

Використання матеріалів від перевірених виробників, дотримання технології.

Дуже міцна поверхня

Keramokrill

Нова формула і зарубіжні компоненти

Завдяки сучасним технологіям і лабораторним дослідженням стало можливим створити новий надміцний матеріал які не поступається по міцності заводський емалі.

Рідкий акрил — це зносостійкий, ударостійкий пластик , виготовлений на основі сировини європейських виробників: Du Pont (Франція), Dow і Byk Chemie (Німеччина). Матеріал наноситься методом наливу, починають лити зверху, повільно стікаючи по краям, заповнює собою тріщини і нерівності залишаючи по собі ідеально рівну білосніжну поверхню, намертво прилипає до поверхні немов зливаючись з нею утворюючи ударостійкий шар товщиною від 1,5 мм (на бортах) до 6 мм (на дні). Оновлена таким чином поверхня буде готова до використання через 24 години (стільки часу потрібно, щоб матеріал полімерезувався). Не варто плутати оновлення рідким акрилом із звичайним емалюванням. При емалюванні використовується 0,6 кг матеріалу, а при нашому методі від 3-х до 4-х кілограмів, що і забезпечує шар товщиною до 6 мм.

Ціна наших послуг.
Вартість залежить від площі поверхні
120см
1490 грн.
 • 2-4 год. роботи
 • до 6мм товщина
 • 5 років гарантія
 • 10 років експлуатації
 • 16-48 год повна полімерізація
150см
1590 грн.
 • 2-4 год. роботи
 • до 6мм товщина
 • 5 років гарантія
 • 10 років експлуатації
 • 16-48 год повна полімерізація
170 см.
1690 грн.
 • 2-4 год. роботи
 • до 6мм товщина
 • 5 років гарантія
 • 10 років експлуатації
 • 48 год повнна полімерізація
Поверхня до і після реставрації
Фотоальбом наших робіт. Приклади відновлення ванн і піддонів.
"Реставрація ванн Луцьк"
Найкращі майстри та новітні технології реставрації ванн до ваших послуг.

Існують різні розміри ванн. Чим більше ванна, тим більше матеріалу використовується для її відновлення. Матеріал дуже дорогий, тому кожен грам використаного матеріалу впливає на ціну реставрації.

Поговоримо трохи про матеріали, яким сьогодні більшість майстрів відновлюють ванни. Це акрил «PlastAll». Він продається в рідкому стані, основа і затверджувач. Перед нанесенням акрилу на ванну до основи додається затверджувач. Цей акрил виробляється в Росії і Словенії. Купити його можна тільки через інтернет. В магазині, супермаркеті або навіть гіпермаркеті ви його не знайдете. Які ванни можна реставрувати цим матеріалом? Якщо ви хочете зробити реставрацію ванни у Луцьку, тоді цей акрил для вас. Їм можна відновлювати залізні, акрилові і чавунні ванни. Яка особливість цього матеріалу.

Реставрація ванн Луцьк 

Майстри, які вже багато років займаються відновленням ванн, вже перепробували різні матеріали. Більшість з них остаточно зупинилися на металі «Пластол». Хоча він і дорожче на кілька сотень гривень, однак це себе виправдовує. Їм дуже легко працювати. Не утворюються бульбашки, добре і плавно розпливається. Дуже важливо, що він не має різкого запаху. Для майстра, який кожен день реставрує ванни, це велика перевага. Ну і людям більше подобається, коли після реставрації немає різкого запаху по всьому будинку або квартирі. Цей акрил білого кольору. Він яскраво білий. Навіть через рік або два, акрил при правильному догляді залишається яскраво-білим.

Переваги і недоліки акрилу «PlastAll». Реставрація ванн Луцьк . Час висихання акрилу — 36 годин, при температурі 22-24 градуси. Якщо температура нижче або вище, тоді акрил буде застигати довше. Також час висихання залежить від вологості. Чим менше вологи, тим краще. Якщо б у ванній кімнаті була висока вологість, тоді існує ймовірність що акрил навіть може не застить. Зазвичай у ванних кімнатах сухо. Але буває, що ванна кімната розміщена у підвальному приміщенні. І якщо пора року осінь або весна, коли піднесеться вологість, тоді і у ванній кімнаті може бути волого. Не часто, але були випадки що ми робили ванну в підвальних приміщеннях, і без проблем, акрил висихав.

Що краще, емалювання або «наливна ванна»? У кожному способі відновлення ванн є своє переваги і недоліки. Емаль набагато твердіше ніж акрил. Її ножем не розріжеш. Це не можна сказати про акрилі. Акрилове покриття можна прорізати гострим ножем. Це не легко, але можливо. Якщо багато разів провести в одному місці, то можна зробити проріз. Акрил — це пластмаса. Хоча у акрилу є багато плюсів. Він краще емалі тримає тепло у ванній. Він приємний на дотик і має кращий вигляд.

Сьогодні є можливість робити акрилові ванни різних кольорів. Є барвники таких кольорів: синій, зелений, жовтий, червоний. Колір можна підібрати при розмішуванні матеріалу. Але більшість людей все одно замовляють білі ванни. Вони набагато краще виглядають. Щоб додати колір, потрібно доплатити приблизно 300 грн. Як для майстра, то йому краще покривати ванну акрилом без барвника. Біла ванна набагато краще виглядає ніж салатова, блакитна, жовта або червона. Ванна має відображати чистоту. А чистота видно на білому кольорі.

Ми працюємо і по Волинській області:

Володимир-Волинський, Любомль, Горохів, Камінь–Каширський, Ківерці, Ковель, Рожище, Нововолинськ.

-----

Можливо у Луцьку знайти хорошого майстра по реставрації ванн? Дзвоніть за телефоном. Чому в інтернеті можна знайти негативні відгуки, коли мова йде про реставрації ванн? Тому що є багато людей, які відновлюють ванни не професійно. Багато з них є тимчасовими майстрами. Сьогодні вони реставрують ванни, завтра роблять вже щось інше. Ванна може погано вийти, якщо майстер недосвідчений або якщо поспішає. Якщо у майстра перед очима тільки гроші, то йому важко буде зробити все якісно. Потрібно робити ванну як для себе. Майстер повинен бути акуратний. На жаль, з-за нашого менталітету, важко знайти акуратного, відповідально майстра. Але є такі майстри. Хороший майстер може на годину довше робити ванну. Просто він по-іншому не може. Якщо він схалтурит, зробить не так, як має бути, то не буде спати. Він буде усвідомлювати міг зробити краще, і якщо б він робив цю ванну в себе вдома, то зробив би набагато краще. У хорошого майстра можливо ціна за послуги може бути вище десь на 5-20%, ніж у халтурника. Але краще заплатити більше і бути впевненим, що все зроблено добре. Зазвичай, який майстер, ви побачите після того, як він зробить роботу. Це може бути вже пізно для вас. Тому на початку, ще коли ви спілкуєтеся по телефону, питайте його про досвід роботи, скільки приблизно ванн він вже зробив, скільки часу займається цією професією, чи були у нього проблемні ванни, і якщо були, то яка причина. Під час спілкування ви вже зможете зробити для себе висновок, довіряти цьому майстру чи ні. Також добре вибирати майстра по рекомендації інших. Якщо хтось з ваших знайомих відновлював ванну в Луцьку або по області, тоді ви можете оцінити якість справи, і взяти контактні дані людини, який робив ванну.

Шукайте сторінки з назвою «Реставрація ванн відгуки в Луцьку». Можливо серед повідомлень ви зможете знайти хорошого майстра, або навпаки, уникнете халтурника.

Замовляйте реставрацію: 067-69-58-859

Реставрація ванн на дому
Сучасні технології створення нового шару емалі
Час створення нової ванни : 3:35
Відгуки про наших майстрів в місті Луцьк
Ми завжди прагнемо бути краще!
Чому обирають наливний акрил?
Матеріал зарекомендував себе як надійний засіб для ремонту.
стійкий до розчинників.
після полімерезації стає дуже міцним.

За відновленою поверхнею можна доглядати як за заводським покриттям.

однорідне та глянсове покриття.
дуже гладка поверхня без вад.

Дійсно, ванна виходить як нова з гарним зовнішнім виглядом, не характерних для інших видів відновлення.

білосніжний колір, супер глянець.
який можна закольорувати

Виробляється тільки білого кольору. Для додання потрібного кольору використовуються пасти - колери для емалі.

зарубіжні компоненти.
висока якість матеріалу.

Полімерна двокомпонентна емаль виготовляється з компонентів фірм «DOW» і «BASF» / Німеччина /.

без запаху.
повна відсутність неприємного запаху.

Під час роботи та після в приміщенні буде тільки легенький запах.

антибактеріальний.
високі антибактеріальні властивості.

Уся продукція сертифікована і визнана екологічно безпечною.

Кращий вибір для відновлення поверхні ванни
Замовляй зараз реставрацію в місті Луцьк - та отримай хороші знижки.
[/not-category]