Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Регіони » Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Івано-Франківськ


Зателефонуйте нам і Ми Вас проконсультуємо безкоштовно
Реставрація ванн Івано-Франківськ
менеджер
Наші контакти в місті Івано-Франківськ:
телефон №1
email

zakaz@vanna.in.ua

 

 

Реставрація ванн Івано-Франківськ — це реставрація емаллю і рідким акрилом на дому у замовника без демонтажу самої ванни. Українська мова так влаштована, що слова «емалювання» і «реставрація акрилом» звучать по різному, але означають одне і теж. Це слова синоніми.

Наливний акрил преміум класса
Сучасні технології відновлення емалі

Доброго дня чи вечора шановний читачу. За цим інтернет проектом стоїть об'єднання майстрів професіоналів у сфері реставрація старих ванн в домашніх умовах. Ми надаємо повний спектр послуг у галузі реставрації чавунних, сталевих та акрилових поверхонь сантехніки в Україні та регіонах. Регіонально знаходимось в місті Тернопіль. Працюємо по технології наливу ріким наливним акрилом. На данний момент це найкращий та найефективніший вид відновлення. Наші майстри виконують будь-які супутні роботи — від заміни зливу до монтажу плінтусів, щоб Вам не довелося звертатися в десяток фірм для завершення ремонту. Після оновлення зникнуть сколи, тріщини, шорсткості та пропаде жовтий наліт, іржа, поверхя стане гладкою та блискучою і приємною на дотик значно покращяться експлуатаційні характеристики. Матеріали для реставрація ванн та її старої поверхні відповідають державним вимогам та стандартам, та є повністю безпечними для зоров'я людини, безпека підтверджена сертифікатами.

Наливна емаль для ванни
Наші регіональні центри Список центрів

067-69-58-859

14
років досвіду працюємо з 2003
1
місце на ринку України
10
років гарантії
3850
задоволених клієнтів
Як відбувається ремонт?
Основні етапи і відео процесу відновлення поверхні
Звінок /
Консультація .
Огляд /
Узгодження ціни.
3 години робіт /
16-36 висихання .
Кожна робота потрбує професійного підходу !
Будьте уважні!!! Не попадіться на халтурщиків...
Відео про рекламу та реальність.

На цьму відео проведено порівняння між відновленням у рекламі та реальним процесом. Мила та красива дівчина енергійно проводить відновлення. Але біда в тому що цей фільм на 70 % не має нічого спільного з реальністю. Поява таких відео зумовлення бажанням недобросовісних виробників заробляти не тільки на майстрах, але і на простих людях які хочуть зекономити на таких фільмах базується весь їхній бізнес. Якщо до Вас прийшов майстер і реставрує акрилову ванну так як жінка у рекламі будьте певні така робота не прослужить вам і пів року. Реставрація - це складний технологічний процес який потребує вмінь та знань і професійного підходу. Як правильно замовити якісне оновлення читайте за цим посиланням.

Переваги рідкого акрилу.
Чому вибирають метод - "Наливна ванна"?
Це вигідно

без ремонту та дешево

Налиний акрил не жовтіє з роками і служить в середньому на 7-10 років довше звичайної емалі.

Це швидко

Процесс займає 3 години.

Повне висисхання нової поверхні триває від 16 до 48 години.

Це надійно

нова емаль дуже міцна

Після відновлення Ви зможете експлуатувати поверхню без обмежень.

Без демонтажу

не потрібно нічого ламати

Сама процедура оновлення поверхні відбувається на місці, без пилу та їдкого запаху

Красиво та безпечно

ваша сантехніка знову засяє білизною

Рідкий, наливний акрил використовується для реконструкції харчових ємностей

Гарантія від 1-5 років

поверхня прослужть до 10 років

Використання матеріалів від перевірених виробників, дотримання технології.

Дуже міцна поверхня

Keramokrill

Нова формула і зарубіжні компоненти

Завдяки сучасним технологіям і лабораторним дослідженням стало можливим створити новий надміцний матеріал які не поступається по міцності заводський емалі.

Рідкий акрил — це зносостійкий, ударостійкий пластик , виготовлений на основі сировини європейських виробників: Du Pont (Франція), Dow і Byk Chemie (Німеччина). Матеріал наноситься методом наливу, починають лити зверху, повільно стікаючи по краям, заповнює собою тріщини і нерівності залишаючи по собі ідеально рівну білосніжну поверхню, намертво прилипає до поверхні немов зливаючись з нею утворюючи ударостійкий шар товщиною від 1,5 мм (на бортах) до 6 мм (на дні). Оновлена таким чином поверхня буде готова до використання через 24 години (стільки часу потрібно, щоб матеріал полімерезувався). Не варто плутати оновлення рідким акрилом із звичайним емалюванням. При емалюванні використовується 0,6 кг матеріалу, а при нашому методі від 3-х до 4-х кілограмів, що і забезпечує шар товщиною до 6 мм.

Ціна наших послуг.
Вартість залежить від площі поверхні
120см
1490 грн.
 • 2-4 год. роботи
 • до 6мм товщина
 • 5 років гарантія
 • 10 років експлуатації
 • 16-48 год повна полімерізація
150см
1590 грн.
 • 2-4 год. роботи
 • до 6мм товщина
 • 5 років гарантія
 • 10 років експлуатації
 • 16-48 год повна полімерізація
170 см.
1690 грн.
 • 2-4 год. роботи
 • до 6мм товщина
 • 5 років гарантія
 • 10 років експлуатації
 • 48 год повнна полімерізація
Поверхня до і після реставрації
Фотоальбом наших робіт. Приклади відновлення ванн і піддонів.
"Реставрація ванн Івано-Франківськ"
Найкращі майстри та новітні технології реставрації ванн до ваших послуг.

Емалювання ванн, реставрація ванн — це послуга, яку ми виконуємо вже більше 8 років. Щоб оновити зовнішній вигляд Вашої ванни, не обов’язково міняти сам агрегат, можна скористатися нашими послугами. Ми реставруємо ванни Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Львів, Луцьк, Хмельницький, а також по областям. На що слід звертати увагу при виборі фірми читайте тут.

Насамперед, потрібно оцінити стан не тільки ванни, але і ванної кімнати. Ванна придатна для емалювання та реставрації, якщо вона не має наскрізних ушкоджень (дірок). Тріщини і відколи можна виправити при відновленні ванни. Заміну ванни на нову можна робити в тому випадку, якщо буде ремонт всієї ванної кімнати. Адже замінивши ванну потрібно замінити кахель, а може бути і вхідні (у ванну кімнату) двері разом з коробкою, так як нова ванна в старі двері часто не проходить за розмірами.

Отже, ми з’ясували, що заміна ванни на нову — це дорогий спосіб, пов’язаний з розгромом санвузла.

Природно, процес емалювання ванн на заводі відрізняється від домашнього процесу емалювання та реставрації ванни. У заводських умовах ванна проходить випалення — обробку температурою доходить до 1000 градусів, чого вдома зробити не можна. Тому для емалювання ванни в домашніх умовах використовують такі матеріали як  «Рідкий Акрил».

Розглянемо кілька варіантів Ваших подальших дій:

1. Ви купуєте банку емалі для ванн і басейнів, пензлик, розчинник, уважно читаєте інструкцію на банці і намагаєтеся повторити прочитане. Тут Вас чекають сюрпризи:

 • Емаль зберігалася на ринку в холодному контейнері, що забороняють правила зберігання.
 • Пензлик, який Ви купили просто сіє волоссям.
 • І найважливіше, у Вас немає ДОСВІДУ, того самого досвіду, яким володіє майстер з емалювання ванн. Якщо у Вас зламався холодильник, Ви викликаєте майстра по холодильниках, зламався телевізор — телемайстра. Так чому зіпсовану ванну повинен емалювати не професіонал? Це повинен робити майстер по реставрації ванн! Самостійно відреставрувати, на жаль, якісно не вийде.
Реставрація ванн Івано-Франківськ, недорога ціна, виїзд в область, реставруємо чавунні, металеві, акрилові, стальні, чугунні, бляшані ванни рідким арилом - Замовляйте реставрацію в Івано-Франківську.


2. Ви звертаєтеся в майстерню з емалювання ванн. Тут найважливіше не помилитися. В газетах та інтернеті повно подібного роду оголошень. Багато хто, з так званих фірм, складаються з одного майстра з емалювання ванн. Яку гарантію може він дати? «Чесне слово!» Ми ж готові запропонувати вам кілька сайтів і телефонів, де Вас не обдурять і дадуть гарантію на свою роботу. Всі майстри з емалювання ванн — професіонали, які пройшли спеціальне навчання!


Процес реставрації емалі ванни відбувається наступним чином:

В обумовлений час до Вас додому приходить майстер, оглядає ванну, механічно обробляє її, застосувавши дриль і гумовий круг з водостійким наждаковим папером, миє ванну, ще раз зачищає ванну. Потім знежирює ванну питною содою, ацетоном, знімає зливну систему, прогріває ванну гарячою водою, сушить і наносить емаль методом наливу в один шар. Це триває 2-3 години. Через 36 годин (максимум ДВІ ДОБИ) ванна готова до експлуатації. З питання емалювання ванни хотілося б сказати наступне: для якісної роботи потрібна якісна емаль. А ми використовуємо тільки оригінальні матеріали для цієї справи.

Ми реставруємо ванни не тільки в Івано — Франківську а й по області, а саме: Реставрація ванн Калуш, Долина, Надвірна, Коломия, Верховина, Тисмениця, Городенка, Богородчани, Рогатин, Галич, Тисменеця.


Будь-ласка зверніть увагу на наші фото-звіти і Ви зрозумієте, що безнадійних ванн не існує.

Реставрація ванн Івано-Франківськ це наш профіль.

Страница отредактирована:

Замовляйте реставрацію: 067-69-58-859

Реставрація ванн на дому
Сучасні технології створення нового шару емалі
Час створення нової ванни : 3:35
Відгуки про наших майстрів в місті Івано-Франківськ
Ми завжди прагнемо бути краще!
Чому обирають наливний акрил?
Матеріал зарекомендував себе як надійний засіб для ремонту.
стійкий до розчинників.
після полімерезації стає дуже міцним.

За відновленою поверхнею можна доглядати як за заводським покриттям.

однорідне та глянсове покриття.
дуже гладка поверхня без вад.

Дійсно, ванна виходить як нова з гарним зовнішнім виглядом, не характерних для інших видів відновлення.

білосніжний колір, супер глянець.
який можна закольорувати

Виробляється тільки білого кольору. Для додання потрібного кольору використовуються пасти - колери для емалі.

зарубіжні компоненти.
висока якість матеріалу.

Полімерна двокомпонентна емаль виготовляється з компонентів фірм «DOW» і «BASF» / Німеччина /.

без запаху.
повна відсутність неприємного запаху.

Під час роботи та після в приміщенні буде тільки легенький запах.

антибактеріальний.
високі антибактеріальні властивості.

Уся продукція сертифікована і визнана екологічно безпечною.

Кращий вибір для відновлення поверхні ванни
Замовляй зараз реставрацію в місті Івано-Франківськ - та отримай хороші знижки.
[/not-category]