Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
"Keramokril - блискучий результат"
У виробництві використовується тільки високоякісна сировина кращих світових брендів
Виконуємо емалювання ванни рідким акрилом, а також реставрація ванни методом наливу у всіх регіонах України.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН - КЕРАМОКРІЛ - НАЛИВНА ВАННА


 

Основна концепція продукту полягає в створеніі чогось особливо нового, що би вигідно вирізнялось на загальному сірому фоні.

Безперчна якість! Це те, що було використано при створені данного матеріалу. Детально проаналізувавши ринок,  технологам вдалось  вміло поєднали в цьму продукті всі сильні сторонни іншиш матеріалів і одночасно відкинули усі мінуси. Що з цього вийшло? Маєте можливість побачити! Підвищена стійкість до ударів та механічших пошкоджень, збільшено температурний поріг експлуатації  до 80 градусів, збільшена стійкість до впливу побутової хімії, повна відсутність летючих компонентів у формулі, сто  відсоткова відсутність запаху, екологічнісь, безпечність та бездоганний зовнішній вигляд. Ряд таких  переваг  однозначно робить цей акрил одним з найкращих на ринку.  Це не апофеоз, а звичайна констатація факту.

Керамокрилл 

Якщо ванна втратила зовнішйній вигляд  і потребує відновлення сміливо оберайте Керамокрілл то є правельний вибір.

Формуємо диллерскі мережі в регіонах України. Найкращі умови спів праці, поспіщшай зайняти своє місце в нашому колективі. Нас вже багато!

Відновлення ванни – профільна послуга "Центру реставрації ванн" з 2008 року. Високий рівень нашого сервісу і вигоди співпраці оцінили клієнти в Рівному, Тернополі, Чернівцях, Хмельницькому, Івано-Франківську і не тільки. 

Наша компания представляє та реалізує на ринку України рідкий арил для реставрації ванн Keromokrill

KERAMOKRILL

Сучасні технології відновлення емалі ванни

Безперечно цей матеріал займає одуну з лідируючих позицій в данній сфері. На ринку матеріалів для відновлення ванн є дуже багато пропозицій і відверто Вам зкажемо поганих просто не існує зумовлено це жорсткою конкуренцією. Всі матеріали хороші по свому. Але розробникам данного продукту вдалося привернути до себе увагу своїм підходом.

Наливна емаль для ванни


При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський