Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Луцьк » Реставрація ванн Рожище

Реставрація ванн Рожище


Зателефонуйте нам і Ми Вас проконсультуємо безкоштовно
Реставрація ванн Рожище
менеджер
Наші контакти в місті Рожище:
телефон №1
email

zakaz@vanna.in.ua

 

 

Покупка нової ванни - найбільш витратний захід, так як це пов'язано з демонтажем старої ванни, її виносом, безпосередньо покупкою нової ванни, її доставкою і установкою. Таким чином, заміна ванни це вже міні-ремонт або навіть повноформатний ремонт у ванній кімнаті.

Сьогодні зовсім не обов'язково міняти стару ванну на нову, її можна дійсно дуже добре і не дорого відреставрувати. Сподіваємося, що прочитання цього матеріалу допоможе вам розібратися в цьому питанні і прийняти не просте рішення: купити нову або відреставрувати стару. Про всі плюси і мінуси того чи іншого вибору і піде мова далі.

Поверхня до і після реставрації
Фотоальбом наших робіт. Приклади відновлення ванн і піддонів.
"Реставрація ванн Рожище"
Найкращі майстри та новітні технології реставрації ванн до ваших послуг.

Купівля акрилової (пластикової) ванни - альтернативний варіант, за ціною можна порівняти з покупкою чавунної ванни. Цей варіант вже краще покупки металевої ванни, але тим не менш акрилова ванна – це теж велике корито, тільки пластикове. Недоліки: гримить, нестійка, важко добре зафіксувати при гідроізоляції країв. Але зате ідеально рівна і красива. Принцип вибору той ж: чим дорожче тим краще. Відносно дешеві не купуйте – швидко розшаровуються, так як акрилові ванни складаються з двох шарів: верхній - акриловий пластик, нижній композитна основа. Потертості і подряпини на акриловій ванні видаляються поліруванням.При розшаруванні – тільки викидати. Лопнувшу акрилову ванну немає сенсу ремонтувати, термічно заплавляя або заливаючи шпаклівкою. Особливу увагу звертайте на міцність металевого каркаса. Це дуже важливо. Каркас впливає на жорсткість конструкції. Буває кволі каркаси перетирають до дірки саму ванну. Дорогі (а значить, швидше за все, якісні) акрилові ванни досить надійні в експлуатації. Скільки в реальності служать якісні (дорогі) акрилові ванни сказати важко, так як їх установка почалася не так давно і не так масово.

Замовляйте реставрацію: 067- 69-58-859

Відгуки про наших майстрів в місті Рожище
Ми завжди прагнемо бути краще!
Кращий вибір для відновлення поверхні ванни
Замовляй зараз реставрацію в місті Рожище - та отримай хороші знижки.