Перед тим, як робити реставрацію ванни уважно вивчав це питання, майже 100% претензій пов'язані з якістю проведення робіт. Будь лакофарбове або епоксидне покриття вимагає ретельної підготовки оброблюваних поверхонь. Технології прості, але їх потрібно дотримуватися.
Мою ванну готували до обливу в 3 рази довше, ніж час самого обливу. Хоча сама ванна була в непоганому стані. Ванни зі сколами попередньо шпаклюються автомобільними синтетичними шпаклівками. А це знову технології реставрації в Тернополі, час і гроші.
Мою ванну облили Пластолом. Виробництво Словенії. Ще за союзних часів пам'ятаю якість хімічної промисловості Югославії. Сподіваюся, що воно гірше не стало. Пластол ліг відмінно. Заповнив всі невеликі виїмки на стінках, дно вирівняв практично ідеально. Зникла "калюжа", яка до обробки утворювалася на дні. Ніякої смороду не було. Тільки в момент знежирення поверхні. Ванна вийшла гладка і білосніжна. Коли заповнив водою, зрозумів звідки береться жовтизна.
Вода на тлі акрилу жовтувата. І це в Тернополі. Що ми п'ємо і чим миємося?
ІМХО. Не кожну ванну можна відразу відреставрувати акрилом. Якщо є подряпини або потертості з іржею, будуть проблеми. Або це займе не один день. Але ніхто цим займатися не буде, обіллють і підуть. А потім виникають пухирі. Хто фарбував автомобілі, той мене зрозуміє. І напевно треба ставити потужні фільтри.
Але це вже не стільки для акрилу, скільки для себе. До речі, вони коштують не так вже й дорого. Встановить будь-сантехнік з Жеку. Зараз сам над цим думаю.