Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Новини » Реставрація акрилових ванн після пошкоджень

Реставрація акрилових ванн після пошкоджень

Замовляйте реставрацію ванни - та насолоджуйтесь чистотою і білизною нової поверхні
 
 

Всі ушкодження поділяються на три групи. Відповідно, розрізняють 3 види реставраційних робіт акрилових поверхонь, а саме:


Видалення подряпин, іржавих плям та подряпин поверхні

З'являються такі недоліки внаслідок використання абразивних миючих засобів або засобів, що містять хлор, кислоти і ацетон, а також мочалок і губок з жорстким ворсом, які дряпають ніжну структуру матеріалу.

Для їх видалення поверхня обробляється спеціальним поліролем для акрилу.

Видалення сколів, тріщин на акрилі і затятих місць

Найбільш поширений вид ушкоджень акрилових ванн. Реставрація поверхні передбачає використання ремкомплекту, до складу якого входить відновник акрилу.

Усунення наскрізних пробоїн в акриловій ванні і протікання води

Припускає поетапне рішення. Спершу використовується армуючий ремкомплект для відновлення зовнішнього шару ванни, а потім ванна ремонтується з внутрішньої поверхні з застосуванням відновника акрилу.


Наша компанія вже багато років спеціалізується на наданні послуг з професійної реставрації ванн в Україні. Ми чітко дотримуємося технологій, використовуємо тільки сучасні та якісні матеріали і виконуємо весь обсяг роботи чітко та в строк.

Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вашій ванні повернути колишню красу!При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Дата:17-11-2017, 01:42
Переглядів: 2 317