Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Новини » Відновлення старої ванни

Відновлення старої ванни

Замовляйте реставрацію ванни - та насолоджуйтесь чистотою і білизною нової поверхні
 
 

Реставрація ванн наливним акрилом - Суперський метод відновлення старої ванни.


Переваги: відновлення ванни до стану "нова"
Недоліки: не знаю про мінуси


Цікавий лист нашої клієнки про відновлення ванни:

(Це не реклама - це реальний випадок з практики)

У квартиру, де ми зараз живемо, ми в'їхали в 1987 році. Ванна нам дісталася добротна, чавунна. Але всьому приходить кінець, емаль у ванній зносились, місцями потріскалася і відкололася. Це сталося в 2016 році.

Міняти чавунну ванну на залізну або акрилову ми не стали, вже дуже нерівноцінна заміна. А нова чавунна ванна досить дороге задоволення. Треба було щось придумати з реставрацією і когсь знайти в Тернополі.


У нас було три варіанти.
1. Просто емаль. Від цього варіанту ми відмовилися, тому що до того часу мої батьки двічі таким способом реставрували чавунну ванну. Емалі вистачало на рік.

2. Акриловий вкладиш. Я шукав будь-яку інформацію по вкладкам. І все ніби добре, але раптом з двох різних, незалежних один від одного джерел, я дізнався про вкладиші неприємний момент.

Акриловий вкладиш садиться у ванну на монтажну піну. Піна матеріал пористий. З часом у порах утворюється конденсат. І з часом цей конденсат починає гаснути і відповідно у ванній погано пахне. Не знаю наскільки це правда, але на той момент це було вирішальним фактором не на користь акрилового вкладиша.

3. Заливка ванни фінакрилом. FINNACRYL це наливний акрил.

На той момент за стакрилу у нас була інформація від наших друзів, які робили заливку рік тому. Крім того, у друзів були агресивні умови експлуатації ванни. У друзів був собака - німецька вівчарка, яка дуже любила, щоб її мили у ванній. І ось вона сама залазила, ну самі розумієте, звір могутній, кігті хороші.


І ось у таких умовах експлуатувалася ванна. Це був для нас хороший показник, ми зупинилися на відновленні ванни Фінакрилом.При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Дата:12-11-2017, 23:40
Переглядів: 1 241