Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Цікаво про ванни » Відновити зіпсовану ємаль

Відновити зіпсовану ємаль

Замовляйте реставрацію ванни - та насолоджуйтесь чистотою і білизною нової поверхні
 
 

Відновити зіпсовану емаль ванни зовсім не так проблематично, як може здатися. Зробити це зможе навіть простий обиватель, який ніколи не стикається подібним ремонтом. Необхідно слідувати правилам технології виконання роботи і використовувати потрібні матеріали.


--- Рос версія ---

Крок перший, - ми видаляємо всю іржу з ванною. При цьому використовуємо змішану з водою щавлеву кислоту. Замішуємо до стану кашки. Наносимо її на ділянки пошкоджені іржею.

При нанесенні використовуємо поролонову губку або тампон, зроблений з тканини. Залишаємо суміш приблизно на півгодини, а потім, ретельно змиваємо кислоту. Для змивання підійде звичайна вода. Якщо, після обробки, залишилися сліди іржі, після висихання зачищаємо їх за допомогою дрібної наждачного паперу.


Щоб отримати найкращий результат ванна повинна бути абсолютно суха. Причому не тільки на дотик. Води не повинно бути навіть у порах. Що б цього досягти, слід просушити повітря у ванній кімнаті. Під час роботи пам'ятайте про заходи безпеки.
 

Наступний крок, – нанесення грунтовки. Вона ідеально накладається на висушену поверхню. Враховуйте, що грунт виділяє сильний специфічний запах, забезпечте циркуляцію повітря в приміщенні, під уникнення отруєння отруйними парами. Ґрунтовку можна наносити пензликом. Існує так само аерозольна ґрунтовка в балончику. Не забудьте, що перед застосуванням добре збовтати, поки кулька, що знаходиться всередині не почне стукати. Шар грунту повинен добре висохнути.

Третій крок,нанесення безпосередньо самої емалі. Необхідно правильно підібрати саму емаль. У цьому вам допоможуть продавці-консультанти в торговій точці. Вибір емалі досить широкий. Її виробляють як вітчизняні виробники, так і зарубіжні. Найкращий результат досягається при використанні густий нітроемалі. Емаль у балончиках містить великий відсоток розчинника. Від цього знижується якість емалі.
Наносять як мінімум три шари, з обов'язковою просушуванням кожного не менше, ніж за тридцять хвилин. Стежте, що б повітря в кімнаті не був вологим. Інакше емаль покриється плямами і тріщинами. Повітря можна просушити обігрівачем або тепловентилятором. Коли перший шар емалі підсохне, його потрібно злегка змочити розчинником. Головне – не переборщити, щоб уникнути патьоків. Розчинник, таким чином, розчиняючи емаль робить на поверхні рівну злегка глянсову плівку. Будьте обережні під час виконання цієї роботи

Емаль повинна сохнути не менше двох днів. Після висихання поверхню ванни полірують використовуючи спеціальну полірувальну пасту, нанесену на фланелеву тканину.

Відновити емаль можна методом наливу. Це робиться просто. Змішуються обидва компоненти і наносяться на знежирену поверхню ванни. Через добу можна користуватися купіллю.

Після реставрації ванн не можна чистити поверхню емалі абразивними засобами, уникати замочування білизни з застосуванням відбілюючих засобів.

 Ось так просто відбувається реставрація ванни. Нехай оновлена ванна радує вас ще дуже довго.



При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Дата:15-10-2017, 00:01
Переглядів: 918