Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Цікаво про ванни » Як вибрати душову кабіну для ванної кімнати?

Як вибрати душову кабіну для ванної кімнати?

Замовляйте реставрацію ванни - та насолоджуйтесь чистотою і білизною нової поверхні
 
 

В залежності від типу конструкції і конкретної моделі, душові кабіни можуть мати самі різні габарити – розміри. Вибираючи для себе оптимальну модель душової, крім її функціональності, обов'язково необхідно враховувати площу ванної кімнати і деякі особливості розташування комунікацій в санвузлі.

Якщо розглядати моделі з класичним квадратним піддоном, то статистика така:
Відкриті і закриті моделі найчастіше виготовляють з розмірами 80 × 80 см, 90x90 см, 100x 100 див.
Комбіновані моделі – душові бокси, з правильної прямокутної геометрії піддону-ванни, найчастіше мають розміри 80x120 см, 90x120 см, 90x160 см, 125x125 см і 150x150 див.

Що ж стосується глибини піддону, то в залежності від моделі стінки піддона можуть бути як врівень з рівнем підлоги, так і підносяться на висоту до 40 див. Вибираючи піддон по глибині необхідно враховувати розташування каналізаційної труби. Якщо необхідно придбати сантехніку з низьким піддоном, то іноді вдається вирішити проблему з підключенням каналізації, виготовивши під установку піддону невисокий п'єдестал, або ж повністю піднявши рівень підлоги у ванній кімнаті.

Інший спосіб – підключення сололифта, компактного насоса, призначеного для відкачування брудної води. У свою чергу, піддони глибиною 30-40 см, не мають подібних складнощів при монтажі, однак, при відвідуванні душової кабіни з високими бортами постійно доведеться долати ці самі борти. Рішенням даної проблеми може бути виготовлення однієї або двох східців у підстави високого борту.

З якого матеріалу краще вибрати піддон для душової кабіни

За матеріалом виготовлення піддони бувають:

Чавунні піддони - відрізняються високою міцністю і довговічністю. Навіть через 10 років емаль з чавунного заснування практично не стирається. З недоліків слід зазначити, що вони занадто важкі.

Сталеві піддони - по вазі набагато легше чавунних, при належній високої міцності. Однак піддон із сталі не здатний тривало зберігати тепло і швидко остигає. Ще одним його недоліком є сильний гуркіт, який створює падаюча вода.

Акрилові піддони - вважаються найбільш популярними, так як на них низька ціна та найбільша різноманітність форм і розмірів. Піддони з чистого акрилу для душових зустрічаються рідко, в основному переважають двухкомпозитные піддони. Виняток становлять піддони з кварилу. вони швидко нагріваються

Піддони з сантехнічного фаянсу - відрізняються масивністю, загальною стійкістю конструкції і тривалим терміном експлуатації. Недолік фаянсових піддонів – крихкість, тобто, користуватися треба обережно.

Піддони з штучного мармуру або натурального каменю – швидко прогріваються і тривало зберігають температуру, володіють високою міцністю, легко піддаються ремонту способом шліфування й не втрачають зовнішній вигляд з часом. Недолік піддонів з литого мармуру або натурального каменю – це їх висока вартість.

Системи відкривання дверей

Розпашні двері для душа дозволяють максимально широко відкрити отвір, що забезпечує безперешкодний доступ в душову кабіну. Кожна така двері забезпечена декількома закріпленими з боку дверної панелі петлями, завдяки яким двері відкриваються назовні.

ШАРНІРНІ ДВЕРІ. Інший варіант душових дверей – відкривається назовні шарнірна двері – теж ідеально підходить для максимально вільного доступу в кабіну. Два поворотних шарніра розташовуються на верхньому і нижньому торцях дверей. Цей тип кріплення дверей є більш надійним і безпечним, ніж розглянутий вище.

Системи відкривання дверей 
Розсувні двері. Якщо ви плануєте встановити досить габаритну душову кабіну, то в цілях економії простору вам слід віддати перевагу розсувних дверей. Такі двері складаються з двох або декількох взаимоперекрывающихся панелей, які плавно «наїжджають» одна на іншу і, коли двері повністю відкрита, «стискаються» до розмірів однієї панелі.
Поворотні двері. Коли простір ванної кімнати обмежена, практичним вибором для вашого душової кабіни може виявитися поворотна (хитні) двері. Вона плавно відкривається завдяки рухається вздовж прихованого треку шарніру, і ви можете потрапити в душову кабіну, прикладаючи для цього мінімум зусиль.

Складні двері (двері-«книжка») – ідеальний варіант, якщо ви не хочете, щоб двері відкривалися назовні, або вільний простір ванної кімнати не дозволяє зробити цього. Такі двері відмінно підходить для подовжених або прямокутних душових кабін. Двері відкриваються всередину, її половинки при цьому компактно складаються. Складні двері можуть використовуватися як окремо, так і в поєднанні з розсувними панелями (для великих душових кабін).

Матеріал виготовлення дверей

Кожен тип конструкції дверей має свої переваги і недоліки, а ось з матеріалом, застосовуваним для виготовлення стінок і дверей душової не все так однозначно.

Двері та стінки душових для ванни виготовляють з таких матеріалів:
Полістирол;
Скло;
Оргскло;
Триплекс.


Полістирол – прозорий або матовий пластик, стійкий до вологому середовищі і має малу вагу. Недоліком дверей з пластику є короткий термін експлуатації. Так що, душові кабіни, в конструкції яких застосовується полістирол більше підходять для установки на дачі або гостьових будинках. Ще одна проблема пластикових дверей – складність у відході. На їхній поверхні часто залишаються помітні патьоки мильною або брудної води, при цьому вибирати миючий засіб для пластику досить складно.


Скло - застосовується в конструкції дверей душової застосовується не просте, а безпосередньо з загартоване товщиною не менше 4 мм, Скляні двері вважаються найбільш гігієнічними в тому плані, що за ними потрібен мінімальний догляд і сама поверхня не піддається цвілі або грибкових утворень.


Оргскло – даний матеріал, часто, багато хто помилково плутають з полістиролом. Однак даний оргскло – це поліметилметакрилат, але ніяк не полістирол. Оргскло по прозорості таке ж, як і звичайне скло, при цьому володіє меншою вагою, і більшою міцністю, ніж полістирол. Недолік оргскла полягає в тому, що його досить просто подряпати, а шліфування прозорого оргскла неможливо. Поверхня матованого оргскла можливо відшліфувати.


Триплекс – це тип гартованого скла, який за своєю структурою дуже схожий на скло застосовується при виробництві автомобілів. Як правило, структура триплексу складається з двох загартованих стекол з розташованою між ними прозорою армуючої плівкою. Головні переваги матеріалу – висока міцність і безпеку. Недолік – дуже висока ціна.


Органи управління душової кабіни і додаткові функції. Найпростіші моделі відкритого типу, як правило, не мають якого-то складного функціоналу управління. Наприклад, все може обмежуватися наявністю в кабінці змішувача, підсвічування і примітивного fm-приймача.

Більшість моделей закритого або комбінованого типу оснащуються електронним управлінням, в якості інтерфейсу якого використовується консоль і невеликий цифровий дисплей. За допомогою натискання кнопок консолі виробляється практично повне управління всіма функціями, передбаченими в конструкції душової кабіни.


-----

Ви можете замовити реставрацію ванн Тернопіль або в інших містах України.

-----


Додаткові функції:


  • Каскадний душ;
  • Тропічний душ;
  • Душ Шарко;
  • Гідромасаж;
  • Хромотерапія;
  • Озонотерапія;
  • Ароматерапія;
  • Парогенератор;
  • Вбудований приймач;
  • Вбудований DVD програвач;
  • Радіотелефон.

Додаткові функції душових кабін.

Тут кожен сам для себе вирішує, які додаткові функції душової кабіни йому потрібні. Але, щоб вам було простіше визначитися з наявністю тієї чи іншої функції, ми розповімо, що вони з себе представляють.
Каскадний душ – це режим купання, коли людина знаходиться в напівлежачому стані, а на нього з висоти більше 100 см тече потужний струмінь води з температурою 35-36°C.
Тропічний душ – це режим, коли людське тіло омивається великою кількістю дуже тонких водяних цівок, напрямок яких строго вертикальне зверху вниз.
Душ Шарко – в цьому режимі тіло омивається одночасно 6-10 помірними струменями води з різних сторін. Температура води регулюється індивідуально.
Хромотерапія – вплив на поверхню шкіри людини ультрафіолетових променів, які надають додатковий антибактеріальний ефект і стимулюють кровообіг.
Озонотерапія – вплив на розпарену у воді шкіру пухирців кисню. В принципі, цей режим передбачає джакузі.
Ароматерапія – це можливість натисканням декількох кнопок задати режим приємного аромату. При прийнятті теплого душу шкіра трохи розпарюється і в такому стані вона здатна вбирати леткі ефірні сполуки. Тобто, просякати приємним запахом.
Парогенерація – це можливість у закритій душовій кабінці відтворити мікроклімат фінської або турецькій лазні. Вплив пара на шкіру людини призводить до стимуляції кровообігу і очищенню шкірних пор.



При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Дата:26-08-2017, 22:49
Переглядів: 1 933