Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Цікаво про ванни » Наливний куточок здатний прослужити довгі роки

Наливний куточок здатний прослужити довгі роки

Замовляйте реставрацію ванни - та насолоджуйтесь чистотою і білизною нової поверхні
 
 

При обробці ванної кімнати слід ретельно продумати кожну деталь. Саме від цього залежить, наскільки зручно буде в цьому приміщенні, а також якість роботи сантехніки. Крім того, різні несправності у ванній кімнаті здатні доставити не тільки дискомфорт, але і серйозні проблеми. З цієї причини вибирати для неї потрібно тільки якісні і перевірені вироби.

Останнім часом великою популярністю користуються наливні куточки.

При обробці ванної кімнати найчастіше саме їм віддається перевага, а не звичним куточкам з пластику або кераміки. Такий куточок служить у як герметичного стику між ванною і стіною. При відсутності подібного елемента є ймовірність появи цвілі або грибків, за причини постійної вогкості. Крім цього, від ванних кімнат без наливного куточка часто страждають і нижні поверхи, адже волога здатна проникнути навіть туди.

Унікальні експлуатаційні властивості наливних куточків обумовлені використанням рідкого акрилу при їх виробництві. Цей матеріал в сукупності з інноваційною методикою виготовлення здатний створити в ванній кімнаті найкомфортніші умови. Акрил відрізняється стійкістю до зносу і до процесу корозії. Крім того, цей матеріал повністю безпечний для здоров'я людини, а також має гарну еластичністю при високих показниках міцності. Він надійний і не втрачає експлуатаційних якостей в умовах високого рівня вологості і згубного впливу мікроорганізмів. Ці фактори служать причиною того, що наливний куточок здатний прослужити довгі роки, не втрачаючи своїх якостей і не покриваючись цвіллю. Даний виріб здатний вписатися в будь-який інтер'єр, і може бути виконаний в будь-якому бажаному відтінку. Кольори стійкі і залишаються яскравими дуже довго.


Технологія виробництва наливних куточків схожа з методикою відновлення самої ванни. Для цього застосовується спосіб вільного наливу по поверхні, при якому не використовуються додаткові інструменти, наприклад кисть. Рідкий акрил - це текучий матеріал, що дозволяє досягти максимально ефективного заповнення простору між сантехнікою і стінкою приміщення. Завдяки такій технології підтікання просто не допускається. Наша компанія пропонує замовити наливний куточок для ванної кімнати. Ми працюємо по усіх містах України, зокрема реставруємо ванни у Тернополі. Пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці та доступні ціни. Замовлення виконуються строго в зазначений строк з урахуванням всіх побажань клієнтів.При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Дата:11-12-2017, 21:50
Переглядів: 856