Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Цікаво про ванни » Що потрібно знати про наливну ванну?

Що потрібно знати про наливну ванну?

Замовляйте реставрацію ванни - та насолоджуйтесь чистотою і білизною нової поверхні
 
 

Якщо Ви замовляєте реставрацію ванни способом наливна ванна то Вам необхідно прочитати наступну інформацію.


Як підготувати ванну кімнату до приїзду майстра.

1. Перед приїздом майстра рекомендується прибрати всі ванні приналежності (зубні щітки, косметика, рушник), щоб виключити можливість падіння різних предметів на поверхню ванни під час сушіння.

2. По можливості максимально відсунути пральну машину від краю ванни. Зазор повинен бути не менше 1 див.

3. Кран над ванною не повинен текти! Не дивлячись на те, що перед реставрацією ванни кран герметично обклеюється герметичними пакетами, завжди є ймовірність попадання води на емаль під час висихання.

4. Підготуйте, будь ласка, пару непотрібних ганчірочок і газет.


Особливості робіт з наливної ванни.

1. Технологія наливної ванни передбачає обов'язкове зняття зливу-переливу (здійснюється майстром в момент реставрації ванни. Злив-перелив збирається назад тільки після повного висихання емалі і здійснюється з боку замовника).

2. Реставрація ванни можна зробити і без зняття зливу-переливу, залишивши все на своїх місцях. В даному випадку буде встановлюватися заглушка, яка виймається замовником після повного висихання емалі. При реставрації ванни без зняття сифона дно, як правило, виходить товщі (може досягати від 1см і більше). Подібний метод здійснення наливної ванни на якість ніяк не впливає.


Особливості експлуатації наливної ванни.

Для того, щоб наливна ванна надовго зберегла свої естетичні властивості, необхідно запам'ятати деякі обов'язкові рекомендації по експлуатації відреставрованої ванни.

1. Категорично не можна змивати в ванну фарбу для волосся (не важливо якого кольору)! Попадання фарби для волосся на поверхню ванни викличе появу плям, навіть якщо ви краситесь в білий колір.

2. Ванну необхідно мити легкими миючими засобами, що не містять хлор і кислоту. Ванну після реставрації краще всього мити засобом для миття посуду, пральним порошком або спеціальним засобом для митися акрилових ванн.

3. Не рекомендується виливати у ванну киплячу воду. При сильному окропі емаль трохи розм'якшується і може відбутися її відшарування від поверхні ванни.При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Дата:4-12-2017, 22:48
Переглядів: 765