Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Цікаво про ванни » Причини браку при реставрації ванн

Причини браку при реставрації ванн

Замовляйте реставрацію ванни - та насолоджуйтесь чистотою і білизною нової поверхні
 
 

Чому іноді реставрація ванн робиться несумлінно й неякісно? Як вирахувати недбайливих майстрів і як проконтролювати процес реставрації ванни? Відповіді на ці, а також інші питання в цій статті.

Перший спосіб, і самий головний спосіб як знайти фірму, яка надає неякісні послуги по реставрації ванн – треба просто звернути увагу на ціну. В інтернеті досить часто зустрічаються рекламні оголошення, в яких вказана на подив низька ціна на послуги з відновлення ванн, в районі півтора-двох тисяч рублів. Що примітно, приватники-новачки зазвичай беруть за реставрацію ванни  менше 1000 грн. Чому так відбувається?

Поради як знайти справжнього майстра?

Відповідь проста: в таких компаніях майстра економлять на матеріалах для вашої ванни. Можуть зробити занадто тонкий шар акрилу, але, швидше за все, просто розбавлений за допомогою розчинника.

Крім того, багато «майстри» з таких фірм не обробляють ванну абразивом. Фактично, просто приходять і відразу заливають у ванну акрил. Такого бути не повинно ні в якому разі. Акрил, завдану таким способом можна сколупнути навіть просто за допомогою нігтя!

Адже зробити якісне покриття ванни так просто! Потрібно всього лише не економити на матеріалах і використовувати на одну ванну повний комплект стакрила. Ну і, зрозуміло, не варто нехтувати правильною підготовкою ванни, знежиренням і шліфуванням. А також не забудьте про те, що акрил буде сохнути як мінімум два дні.

Багато нечесних майстрів обманюють своїх клієнтів і обіцяють, що їх ванна висохне протягом декількох годин, запам'ятайте, це неможливо! І тим більше, це неможливо за півтори тисячі рублів. Будьте уважні і не звертайтеся за послугами по реставрації ванн з штучно заниженими цінами!

Припустимо, ви знайшли майстра, ціни у якого досить високі. Однак привід висока ціна цілком довіряти майстру чи варто його перевірити?

Обов'язково зверніть увагу на те, як майстер здійснює підготовку ванни до реставрації. Він повинен ретельно відшліфувати ванну. Якщо майстер прийшов до вас і просто протер ванну і вже потягнувся за ємністю з акрилом, то можете сміливо гнати його в три шиї – вам хотіли надати неякісні послуги.

Також варто запідозрити недобре, якщо майстер не приніс інструменти з собою, а просить їх у вас. У справжнього професіонала всі матеріали повинні бути свої.

Якщо вам пропонують залити додаткові шари акрилу через 24 години, то також не варто продовжувати співпрацю з цією фірмою. Цим додатковим шаром акрилу вони тільки зіпсують наявне покриття.І головний спосіб обчислити бракороба – такий «майстер» буде постійно «тягнути» з вас гроші буквально за кожен рух, буде пропонувати додаткові шари акрилу і т. п.

Слідуючи цим нехитрим порадам, ви зможете убезпечити себе від можливого браку в роботі майстрів з реставрації ванн способом - "наливна ванна".При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Дата:23-11-2017, 22:20
Переглядів: 676