Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Цікаво про ванни » Як реставрувати ванну самому?

Як реставрувати ванну самому?

Замовляйте реставрацію ванни - та насолоджуйтесь чистотою і білизною нової поверхні
 
 

Якщо Ви будете реставрувати ванну самостійно, то в такому випадку ніякої гарантії ми не даємо, так як є багато нюансів, про які ви не знаєте: треба правильно підготувати ванну, правильно перемішати основу і затверджувач, правильно зробити заливку.

Найголовніше в реставрації ванн своїми руками — це не братися її реставрувати самостійно. Причина такої «чудової» поради полягає в тому, що ця робота зовсім не схожа на звичайну фарбування олійною або водоемульсійною фарбою. Аналогів у побуті або навіть в малярних роботах їй не знайти.


Вся справа в тому, що в якості матеріалу для відновлення емалі ванн використовується продукт епоксидного виробництва, тобто складається з двох компонентів — основи і затверджувача. Цей матеріал володіє високою міцністю, високою плинністю і відносної некерованістю при накладенні.


Щоб правильно покласти такий матеріал потрібно набити руку, тобто «запороти» і виправити кілька ванн. Найкращі ванни виходять у майстрів, які давно працюють з однієї і тієї ж емаллю, і чудово знають поведінку емалі, у майстрів, що працюють по старій школі.


Жоден майстер не використовує який-небудь шаблон реставрації, а виходить лише із знання з досвіду ляже чи ні емаль в кожному конкретному випадку, а це завжди індивідуально. Наша мета – побачити ванну перший і останній раз і отримати через цього клієнта максимальну кількість нових клієнтів, які у свою чергу розкажуть іншим. Для цього кожну ванну треба намагатися робити максимально якісно.При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Дата:23-11-2017, 00:22
Переглядів: 945