Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Цікаво про ванни » Якщо немає можливості витягнути ванну?

Якщо немає можливості витягнути ванну?

Замовляйте реставрацію ванни - та насолоджуйтесь чистотою і білизною нової поверхні
 
 

Альтернатива якщо немає можливості витягнути ванну і немає можливості робити ремонт у ванні - замовляйте реставрацію ванни.

У сфері послуг по реставрації ванн існує велика кількість чуток і думок з приводу того, що краще. Я вже писав, що займаюсь ремонтами більш 15 років у тому числі і реставрацією наливним акрилом.


Терміни служби відреставрованої ванни залежать тільки від майстерності майстра і не більше. Якщо була погано підготовлена поверхня хоч який склад почне з часом злітати.


У свій час ми робили просту реставрацію емаллю фірми Эколор, дак термін служби доходив до 10 років, а наливний акрил прослужить я думаю не менше. У родичів робив з моменту появи наливної акрилу (стакріл) змін немає пройшло 6 років точно.


Звертайтеся до майстрів які дають реальні гарантії, а не обіцяють гарантійний термін 3-5-10 років ці фірми, як правило з ринку йдуть швидко і користуються не оригінальними складами.


Гарантійний термін це не термін експлуатації. Коли ви купуєте побутову техніку вам дають гарантію 1 рік, а термін служби як правило років 15 .При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Дата:13-11-2017, 00:30
Переглядів: 819