Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Цікаво про ванни » Мій досвід по догляду за ванною після реставрації

Мій досвід по догляду за ванною після реставрації

Замовляйте реставрацію ванни - та насолоджуйтесь чистотою і білизною нової поверхні
 
 

Буває переїдеш в нову квартиру, а ванна у ній потребує серйозного оновлення. От тільки грошей на ремонт всієї ванної кімнати поки немає, ці роботи заплановано провести через пару років. А якщо квартира в оренді, то і вкладатися в чужій ремонт немає сенсу. Але ж митися в цій ванні як потрібно.

Інший випадок - падіння у ванну важких предметів, і як наслідок - великі відколи емалі.
Порятунком від цих напастей може стати реставрація ванни рідким акрилом (Після 2 днів пошуку в інтернеті я досконола вивчила цю тему). По-перше, це дешевше, ніж купувати нову ванну. По-друге, що набагато важливіше, сама заміна ванни - процес трудомісткий, можна пошкодити плитку/панелі/плінтуса і загрузнути в ремонті, який не збирався ніхто робити.


Мій випадок - перший. При купівлі квартири ніхто не звернув уваги на забутий колишніми господарями у ванній тазик, а коли понесли його на смітник, виявили у ванні не просто відкол емалі, а ВЕЛИЧЕЗНИЙ відкол емалі і застарілий іржу. Митися і прати в таких умовах, звичайно ж, не хочеться. А міняти одну одиницю сантехніки, знаючи, що через пару років будеш робити капітальний ремонт ванної кімнати, безглуздо.


Спеціаліста по реставрації ванн ми знайшли в газеті безкоштовних оголошень.
Під час проведення робіт він повністю зашкурил емаль у ванні, після чого залив її акрилом. Дивно, що дана операція проводилася в темряві, при світлі маленького ліхтарика. Роботи супроводжувалися сильним запахом, який вивітрився через пару днів.


Після закінчення робіт майстер видав мені пам'ятку з основними правилами догляду за ванною.

  • По-перше, дати просохнути ванні, не бризкати воду, не митися (як ніби не одне випливає з іншого).
  • По-друге, мити ванну спеціальним засобом для догляду за акриловими ваннами після кожного використання. Я тут особливо не заморочувалися - користуюся стандартним миючим засобом по мірі забруднення.
  • По-третє, не ставити у ванну металеві тази, каструлі і т. п. Що цілком зрозуміло - вони поскоркают і нову ванну, так що це загальна вимога для дбайливого поводження з будь сантехнікою.
  • По-четверте, не допускати контакту з барвниками (наприклад, фарбою для волосся). Це правило я теж порушувала, правда змивала відтіночний шампунь - ванна від моїх дій не постраждала.

Всього правил набагато більше, деякі повторюють один одного - я навела основні, які так і тягне порушити.
Після реставрації минуло вже більше року - ванна виглядає як в перший день.При відновленні емалі ванн рідким акрилом та епоксидними емалями висихання матеріалу відбувається при кімнатних температурах. Таким чином не має потреби переміщати ванну в інше місце чи розбивати обмурування ванни. Товщина акрилового покриття при реставрації дозволяє приховати всі попередні ізяни ванни тобто зколи, тріщини, вибоїни, потертості дна та перекоси які виникли при установці ванни.

Замовити реставрацію ванн можна в таких регіонах України: Тернопіль , Черновцы , Рівне , Іванно-Франківськ Полтава, Кременчук, Херсон, Житомир, Київ, Чернігів, Одеса, Донецьк, Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Львів, Луцьк, Дніпро, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Луганськ, Вінниця, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Дата:13-11-2017, 00:20
Переглядів: 662