Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Вінниця » Реставрація ванн Шаргород

Реставрація ванн Шаргород


Зателефонуйте нам і Ми Вас проконсультуємо безкоштовно
Реставрація ванн Шаргород
менеджер
Наші контакти в місті Шаргород:
телефон №1
email

zakaz@vanna.in.ua

 

 

Купівля нової чавунної ванни - найдорожчий «Преміум» варіант. Справа в тому, що якість емалі сучасних чавунних ванн набагато гірше ванн радянського періоду. Помилково припускати, що нова чавунна ванна прослужить ще 40 років. А ось і ні — сучасні ванни покриті м'якою емаллю — вона витравлюється і стає шорсткою набагато швидше, ніж радянські незносимі, вкриті скляною емаллю. Але і вона стирається - і найкраще провести реставрацію емалі - і ванна Вам прослужить ще мінімум 10 років!

Поверхня до і після реставрації
Фотоальбом наших робіт. Приклади відновлення ванн і піддонів.
"Реставрація ванн Шаргород"
Найкращі майстри та новітні технології реставрації ванн до ваших послуг.

Вся робота, методом "Наливна ванна", складається з двох етапів: підготовка ванни і нанесення покриття. Левова частка часу витрачається на підготовку ванни, так як грамотна підготовка ванни безпосередньо впливає на термін експлуатації покриття: спочатку ванна зачищається вручну або дрилем з насадкою, протравлюється кислотою, миється, знімається слив, знежирюється, сушиться. Потім по всій поверхні ванни, починаючи з верхніх бортів по стінках вниз до дна, заливається нова емаль.

У цьому й полягає суть технології - в гравітаційному стіканні матеріалу по всій поверхні чаші ванни. Стакріл, повільно стікаючи вниз, до дна ванни, залишає за собою ідеально рівну і глянсовий шар товщиною до 6 мм на дні без патьоків і розлучень, повторюючи всі вигини ванни і заповнюючи всі тріщини і відколи. Залишки емалі стікають в підставлену під ванну ємність.

Замовляючи реставрацію ванн в Вінниці та Шаргороді Ви отримуєте акрилову ванну на чавунній основі, яка стійка і не гримить. Ванна виходить біла, глянцева, як нова. Працюємо тільки цим методом. Поради по догляду за стакриловой ванної такі ж як для акрилової ванни.

Замовляйте реставрацію: 067- 69-58-859

Відгуки про наших майстрів в місті Шаргород
Ми завжди прагнемо бути краще!
Кращий вибір для відновлення поверхні ванни
Замовляй зараз реставрацію в місті Шаргород - та отримай хороші знижки.