Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Львів » Реставрація ванн Золочів

Реставрація ванн Золочів


Зателефонуйте нам і Ми Вас проконсультуємо безкоштовно
Реставрація ванн Золочів
менеджер
Наші контакти в місті Золочів:
телефон №1
email

zakaz@vanna.in.ua

 

 

Наливний акрил – це сучасний високотехнологічний двокомпонентний лакофарбовий матеріал, що представляє собою високов'язких акрилову емаль, на основі епоксидної смоли, розроблену спеціально для побутових ванн, екологічно безпечну та має сертифікат якості.
Справжня заводська емаль, як відомо, наноситься на внутрішню частину ванної чаші в заводських умовах з подальшим запіканням в спеціальних печах до заскловування емалі. Відновлена по технології стара ванна ні чим не гірше нової чавунної з традиційною емаллю.

Поверхня до і після реставрації
Фотоальбом наших робіт. Приклади відновлення ванн і піддонів.
"Реставрація ванн Золочів"
Найкращі майстри та новітні технології реставрації ванн до ваших послуг.

Більш того, зовсім не потрібно ванну витягувати і порушувати плитку. По завершенні роботи майстер виписує договір, гарантію на виконану роботу і залишає інструкцію по догляду за ванною.
Більше читайте у розділі «часті питання».

Спочатку існувала технологія реставрації ванн - "Акриловий вкладиш" - вона з'явилася близько 10 років тому. На сьогоднішній день поступається місцем «наливній» - яку ми і пропонуємо в Золочові та в містечках Львіської області. Вкладиш поступається, перш за все, із-за своєї дороговизни і деяких інших істотних недоліків.
За цим методом тонка, готова (відлиті на заводі), акрилова ванна (пластиковий панчоху імовірно з чистого акрилу) вклеюється на монтажну піну стару ванну. Недоліки: не можна колеровать (в основному, тільки білий колір); вкладиші виготовляються тільки декількох типорозмірів, це означає, що вони підходять тільки на типові ванни. Якщо у вас ванна з ручками або якими-небудь формами відповідний вкладиш підібрати не можна. Істотним недоліком цієї технології є те, що помітно зменшується об'єм ванни.

Замовляйте реставрацію: 067- 69-58-859

Відгуки про наших майстрів в місті Золочів
Ми завжди прагнемо бути краще!
Кращий вибір для відновлення поверхні ванни
Замовляй зараз реставрацію в місті Золочів - та отримай хороші знижки.