Питання - відповідь
Питання: чи Можна покрити раковину, унітаз, мийку або душовий піддон стакрилом.
Відповідь: Так, лише душовий піддон, кришку бачка унітазу і сам бачок, так як вони мають просту форму і покриття потрібно з одного боку. Раковину, унітаз і мийку немає, так як вони мають дві сторони покриття і складну форму.
Питання: У нас імпортна ванна, тим не менш глянець вже зник, і на ванні є ручки, а змішувач кріпиться не до стіни, а до самої ванні. Чи потрібно їх прибирати і наскільки це буде дорожче.
Відповідь: Бажано прибрати. Ви можете це зробити самі, або це може зробити майстер. Робота буде безкоштовною, якщо все легко відкручується. Але, як правило, болти кріплення ручок і змішувачів від води іржавіють і прикипають. На їх відкручування йде теж чимало часу. У цьому разі майстер, за узгодженням з вами, приймає рішення про зняття цих елементів або про залишення їх на ванні. У цьому випадку вони акуратно ізолюються малярським скотчем і виходить теж дуже добре.
Питання: Чому ж все-таки емалювання не надійний спосіб.
Відповідь: найголовніше відміну емалювання від «наливної методу» у складі емалі. Фарбування пензлем вважається побутовим способом реставрації ванн, а «наливна» метод професійним. При емалювання на ванну йде максимум 500 грам емалі, при наливному» методі більше 3 кг. Шар емалі при наливному» методі до 5-6 мм на дні, а на стінках набагато товщі, ніж при фарбуванні пензлем, де шар виходить товщиною з газетний папір. Тому стакріл не продається в магазинах, так як їм треба вміти працювати професійно. А так ви можете купити в магазині емаль для ванн «Світанок», «Світлана» і т. п., пофарбувати кистю самостійно. Буде дешево і сердито, але не професійно.
Питання: Чому ви не займаєтеся вкладишами, раз ви всі про них знаєте?
Відповідь: А навіщо? Якщо є більш надійна і дешева «наливна» технологія, альтернатива, з аналогічним результатом, застосовна до всіх чавунним (і металевим) ванн. Вкладиш дорогий сам по собі, тому в підсумку така реставрація коштує 5-6 тис. рублів.
Питання: Через скільки можна буде користуватися ванною. Які рекомендації.
Відповідь: Час висихання покриття умовно 48 годин. У цей час потрібно закрити двері в ванну і не проводити там ніякі роботи, вся прибирання, приборка, розстановка, протирання - через 48 годин. Оберігати від дотиків дітей, кішок і сусідок. Не розглядати, не нахилятися над ванною, намагаючись вивідати дефекти, щоб не залишити там пил, волосся і т. д. Майстер залишить вам гарантію та інструкцію по догляду.