Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.

Питання - відповідь


Питання: Наскільки ми зрозуміли, слив (сифон, обв'язка) при реставрації ванни буде зніматися. Чи потрібно його міняти?
Відповідь: Краще всього одночасно з реставрацією планувати і заміну обв'язки. Так виходить набагато красивіше – оновлена ванна, новий сифон. Хоча, якщо сифон придатний (про це вам скаже майстер) і виглядає гідно, можна поставити на місце. Сифон не псується майстром під час роботи, він просто може прикипіти від часу і не знятися цілим і не вредимым. Зверніть увагу, установка сифона не входить у вартість робіт і оплачується окремо. Для цього ви можете викликати спеціаліста або впоратися своїми силами. Робота по установці сифона (старого або нового) буде коштувати від 300 рублів, в залежності від складності та стану фанових труб. Новий сифон (виробництва фірм «Аніпласт», «Оріо») з установкою – від 600 рублів.


Питання: Ми робимо ремонт у ванній кімнаті, на якому етапі ремонту краще покрити ванну стакрилом?
Відповідь: Краще всього після ремонту, так як пилу і бруду при роботі практично немає, це чистові роботи. Ви можете ванну вмонтувати в стіну, щоб вона була нерухома і обкласти плиткою. У цьому випадку можете обійтися потім зовсім без бордюрів, так як стакріл можна залити впритул до стіни. Можете ванну залишити вільною від стіни. Але в цьому випадку вам потім доведеться робити який-небудь бордюр для ізоляції відстані між ванною і стіною. Важливо! Не бажано викликати майстра по реставрації ванн одночасно з іншими майстрами: плиточниками, потолочниками, установниками дверей і т. д.


Питання: Нам сказали, що краще накрити меблі в ванній та прихожій від пилу, яка буде в процесі підготовки ванни.
Відповідь: Так, дійсно, в більшості випадків, майстер зачищає ванну дрилем з насадкою, в слідстві чого утворюється пил. Але її не багато, до того ж майстер часто і інтенсивно змочує ванну водою. Так що боятися цього не варто закривати нічого не треба. Пилу буде мінімум, можливо, ви навіть не помітите.


Питання: Як підготуватися до приходу майстра?
Відповідь: Приберіть з ванної, з-під ванни мило, мочалки, рушники, різний мотлох, приготуйте ганчірку для підлоги.


Питання: Наскільки безпечний стакріл при використанні в умовах впливу гарячої води?
Відповідь: Стакріл розроблений спеціально для побутових ванн, в будь-якому вигляді абсолютно інертний в біологічному сенсі, з цієї причини також, він широко поширений у побуті в дуже великому асортименті виробів. Ніякого пластифікатора в ньому нема, тому він нічого не випаровує навіть в нагрітому стані. Компанія володіє санітарно-гігієнічним сертифікатом на матеріал. Для реставрації ванн завжди використовувалася харчова емаль, якою покривали ємності з вином. Вона повністю екологічна, гігієнічна і стовідсотково нешкідлива. Тут можна абсолютно не боятися.


Питання: Наскільки стакріл зменшує об'єм ванни?
Відповідь: Незначно, невідчутно візуально, порівняно з технологією «вкладиша», при якій ванна стає набагато менше.


Питання: чи Є запах при покритті ванни стакрилом і наскільки сильний?
Відповідь: Так, запах є. Не сильний. При провітрюванні зникає через 2-3 години після закінчення роботи майстра. З дому «тікати» не треба. Можна продовжувати в квартирі жити.


Питання: Ми вже заплуталися в різних назвах. У чому різниця між стакрилом і рідким акрилом?
Відповідь: Не бійтеся різних назв. Рідкий акрил, экакрил, стакріл, наливний акрил – це в принципі все один і той же матеріал, але під різними торговими марками, різних конкурентів-виробників. Всі матеріали виробляються в Росії, але, мабуть, з присутністю імпортних компонентів. Всі рекламні заяви про імпортне виробництво та німецькі технології – брехня. Ми ж працюємо тільки стакрилом, так як він, на нашу думку, є все ж кращим серед конкурентів.Тема реставрації ванн актуальна тільки для Росії, в силу специфіки нашого менталітету. В інших країнах, навряд чи є такі пропозиції у сфері послуг, там старе викидають і купують нову. Суспільство споживання! Це і до нас йде. Тому, скоріше за все, розробка цього методу реставрації належить вітчизняним «кулібіни», а компоненти, напевно, імпортні.


Питання: Яку гарантію на ванну, покриту стакрилом, ви даєте?
Відповідь: 3 роки. Матеріал стакріл дійсно якісний, тому ми не боїмося, що матеріал «відвалиться» або як-то видозміниться за цей час. Перевірено. Ні один магазин вам не дасть таку гарантію на нову ванну. При цьому, термін служби матеріалу від 10 років. За цей час емаль на звичайній нової чавунній ванні вже зноситься. Деякі рекламні оголошення дають гарантію 10 років, тим самим вводять в оману покупця, говорячи про термін служби, а не про гарантії.


Питання: Наша ванна сильно страшна і нам її вже фарбували пензликом, але через два роки всі облізла. Чи можна покрити таку ванну стакрилом.
Відповідь: В якому б стані не перебувала ванна (протерта до чавуну, з тріщинами і сколами, незмивним іржавими плямами і т. д.), її поверхню можна відновити до практично ідеального стану. І це реально! Відновленню підлягають також ванни раніше фарбовані (пензлем, балончиком) «дешевскими» способами. Підготовка такої ванни буде довше. У цьому випадку на роботу у майстра піде в 2 рази більше часу, та буде трохи дорожче, так як стару фарбу потрібно прибрати. Цей момент узгоджується попередньо. Чим раніше ви звернетеся, тим краще результат.


Питання: Як доглядати за стакриловою ванною.
Відповідь: Так само як за акриловою.


"Центр відновлення ванн"
Блискучий результат від професіоналів
Поверхня до і після ремонту.
Фотоальбом наших робіт. Приклади відновлених ванн і піддонів.
Реставрація ванни наливним акрилом
Реставрація ванн
Реставрація ванни наливним акрилом
Реставрація ванни
Реставрація ванни наливним акрилом
Реставрація ванн
Реставрація ванни наливним акрилом
Реставрація ванни
Реставрація ванни наливним акрилом
Реставрація ванн
Реставрація ванни наливним акрилом
Реставрація ванн
Реставрація ванни наливним акрилом
Реставрація ванни
Реставрація ванни наливним акрилом
Реставрація ванни
Реставрація ванни наливним акрилом
-
Реставрація ванни наливним акрилом
-
Реставрація ванни наливним акрилом
-
Реставрація ванни наливним акрилом
-
Реставрація ванни наливним акрилом
-
Реставрація ванни наливним акрилом
-
Реставрація ванни наливним акрилом
-

Реставрація ванн без демонтажу


Зателефонуйте нам і Ми Вас проконсультуємо безкоштовно
1 місце з реставрації ванн
менеджер
Наші контакти:
телефон №1

067- 69-58-859

email

zakaz@vanna.in.ua

 

 

Відновлення ванни рідким акрилом виконується методом наливу (Способи реставрації).  Наливний акрил це особливо міцний полімер характеристики якого як найкраще підходять для ремонту емалі. Висока стійкість до пожовтіння, ударо стійкість, хімічна стійкість та бездоганний глянець роблять цей матеріал по істині унікальним для реставрації ванн.