Наливна ванна купить наливной акрил купить акрил купить в Украине в Украине купить

Центр відновлення ванн

Cтворення нової емалі на старій поверхні. Сучасна технологія реставрації ванни.
Реставрація ванни » Івано-Франківськ » Реставрація ванн Рогатин

Реставрація ванн Рогатин


Зателефонуйте нам і Ми Вас проконсультуємо безкоштовно
Реставрація ванн Рогатин
менеджер
Наші контакти в місті Рогатин:
телефон №1
email

zakaz@vanna.in.ua

 

 

Старрі ванни, крім потертостей часто мають тріщини на емалі, що псує зовнішній вигляд ванни. Крім того, тріщини на ванні також несуть небезпеку появи шкірних захворювань: в них забивається бруд, що до кінця не вимивається і згодом утворюється сприятливе середовище для розвитку шкідливих бактерій. Тому не варто затягувати з реставрацією чавунної ванни з тріщинами і сколами на емалі.
Якщо немає можливості відреставрувати ванну повністю, у нас є послуга з точкового ремонту сколів і тріщин, коштує така робота недорого.

Поверхня до і після реставрації
Фотоальбом наших робіт. Приклади відновлення ванн і піддонів.
"Реставрація ванн Рогатин"
Найкращі майстри та новітні технології реставрації ванн до ваших послуг.

Реставрація акрилових, металевих та чавуних ванн.

Реставрація акрилових ванн і душових піддонів – теж популярна послуга. З акриловими ваннами взагалі окрема історія. Якщо залізні ванни реставруємо в основному старі, то акрилові часто ламаються новими. Пов'язано це з крихкістю і відсутністю міцного каркасу: при неправильній установці на акрилових ваннах і піддонах утворюються тріщини, а при необережному користуванні – подряпини та сколи. Все це підлягає ремонту як вибірково, так і повністю. При виявленні пошкодження важливо не затягувати. Якщо вчасно не відремонтувати акрилову ванну, вона розламається надвоє і її можна буде викинути.
До речі, якщо на акриловій ванні немає наскрізних тріщин і відколів, а вона просто зносилася, стала шорсткою або в подряпинах, то її можна відполірувати до початкового глянцю без застосування рідкого акрилу і користуватися такою ванною можна відразу після відходу майстра.


Наша команда майстрів з реставрації ванн у Рогатині та Івано-Франківську буде рада допомогти Вам вирішити проблему з ванною. Також завжди в наявності ремкомплекти для самостійного ремонту ванни з докладною інструкцією.

Замовляйте реставрацію: 067- 69-58-859

Відгуки про наших майстрів в місті Рогатин
Ми завжди прагнемо бути краще!
Кращий вибір для відновлення поверхні ванни
Замовляй зараз реставрацію в місті Рогатин - та отримай хороші знижки.